Maszyny do wykrawania

Do grupy wykrawarek do otworów zaliczamy hydrauliczne maszyny GEKA i ALFRA. Ten typ urządzeń wykorzystywany jest do perforacji blach, płaskowników i kątowników stalowych. Cechą charakterystyczną wykrawarek hydraulicznych GEKA i ALFRA jest szybka wymiana stempli. Płynna praca zespołu hydraulicznego znacznie zwiększa żywotność narzędzi w stosunku do pras mechanicznych, gwarantuje także cichą pracę. Ze względu na trwałość oraz cenę stempli i matryc jest to najtańsza i najszybsza metoda wykrawania otworów. Za pomocą wykrojników specjalnych  można wykonywać operacje okrawania, zaokrąglania blach, czy rozdwajania płaskowników. Dodatkowym atutem jest możliwość wycinania w rurach. Tę sama funkcję pełnią wykrawarki elektryczne i ręczne ALMI, charakteryzujące się mobilnością.

ZOBACZ TAKŻE

Wykrawanie seryjne

Z wykorzystaniem listwy FLIP STOP

W branży konstrukcji stalowych cały czas poszukiwane są technologie taniej i szybkiej perforacji profili stalowych. Z pomocą przychodzą uniwersalne hydrauliczne nożyce GEKA. Urządzenie to w szczególności sprawdza się przy otworowaniu i cięciu kątowników, płaskowników, ceowników.

flipstop_geka_wykrawanie_blog

Wykrawanie i szlifowanie rur

Przed operacją spawania

Łączenie rur na przenikanie jest procesem polegającym na dopasowaniu krawędzi obrabianej rury, tak aby idealnie przylegała do drugiej pod zadanym kątem. W uzyskaniu trwałego, jednolitego połączenia dużą rolę odgrywa przygotowanie krawędzi elementów do spawania.

przecinarka_tarczowa_vs_tasmowa

Katalog maszyn PAX

Pełna oferta urządzeń do wykrawania

Wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką.
Pobierz lub przeglądaj online.