bekamak

Przecinarki taśmowe

W ofercie firmy BEKAMAK jest ponad 30 różnych modeli przecinarek taśmowych, z których każda może być indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta. BEKAMAK oferuje przecinarki taśmowe uchylne ramienne, przecinarki taśmowe dwukolumnowe, przecinarki taśmowe manualne, przecinarki taśmowe półautomatyczne oraz przecinarki taśmowe automatyczne. Szeroki zakres produkowanych przecinarek taśmowych BEKAMAK pozwala na zaoferowanie użytkownikowi końcowemu modeli zdolnych ciąć w zakresie od 230 mm aż do 2500 mm. Przecinarka taśmowa firmy BEKAMAK jest znana w całej Europie, a w szczególności w Niemczech, Francji, Rosji i Polsce.

Rodzaj cięcia

Na prosto / pod kątem

Podstawową kwestią, mającą wpływ na wybór typu przecinarki taśmowej jest określenie jakie cięcia potrzebujemy wykonać- wyłącznie pod kątem prostym czy pod różnymi kątami. Kluczowym jest, aby określić w stosunku procentowym natężenie cięcia na prosto oraz pod kątem.

Tryb pracy

Półautomat / Automat

Na półautomatyczny cykl pracy składają się: uruchomienie procesu cięcia, zamknięcie imadła, włączenie obrotów taśmy, opuszczenie ramienia, podniesienie ramienia po wykonanym cięciu, otwarcie imadła hydraulicznego. W przecinarkach automatycznych materiał podawany jest samoczynnie z dużą precyzją. Ten tryb pracy dedykowany jest do wydajnej wielkoseryjnej produkcji.

Konstrukcja maszyny

Ramienna / Dwukolumnowa

Przecinarki ramienne sprawdzą się przy cięciu niewielkich materiałów o standardowych twardościach. Ich zaletą jest duża uniwersalność. Natomiast przecinarki dwukolumnowe, charakteryzujące się większą sztywnością, zapewniają wysoką precyzję cięcia oraz pozwalają na skuteczne cięcie materiałów trudnoskrawalnych o dużych twardościach i gabarytach.

ZOBACZ TAKŻE

Piły taśmowe ARNTZ

węglikowe | bimetaliczne

Dysponujemy własną zgrzewalnią pił taśmowych ARNTZ oraz doświadczonym zespołem realizującym zamówienia w ciągu 24 godzin.

Piła taśmowa ARNTZ
Bekamak BMSY 270 DGH

Chłodziwo Active Cool

Uniwersalny, wydajny i bezpieczny

Do obróbki wiórowej stali, żeliwa, miedzi, aluminium i ich stopów.

 

Systemy podawczo - odbiorcze

Rolotoki | PAX ELGO | PAX SERVO

Dedykowane do przecinarek BEKAMAK z serii DG, DG NC, DGH oraz CGH.

dg_nc_servo2