Maszyny do gięcia

Prasy krawędziowe są maszynami dedykowanymi do gięcia blach. W naszym asortymencie posiadamy maszyny hydrauliczne (w zakresie długości gięcia od 1500 do 12 000 mm i naciskach od 60 do 2000 ton) i prasy napędzane w 100 % elektrycznie (w zakresie długości od 900 do 4000 mm i naciskach od 20 do 200 ton).

Krawędziarki znajdują zastosowanie praktycznie w każdej firmie zajmującej się obróbką plastyczną blachy, od małych zakładów ślusarskich po duże firmy zajmujące się obróbką długich i grubych blach o różnych parametrach (od gięcia aluminium, poprzez stal zwykłą S235, wzmocnioną S355, nierdzewną, kończąc na materiałach trudnościeralnych typu STRENX , HARDOX itp.)

PAX PHU świadczy usługi nie tylko samej sprzedaży maszyn, ale również doboru technologii gięcia, wyposażenia maszyny (rodzaju sterowania CNC, ilości sterowanych osi gięcia, rodzaju mocowań narzędzi), które w zależności od chęci wykonywania prac jest bardzo różnorodne. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala dobrać klientowi odpowiednie narzędzia do gięcia, a następnie instalacji maszyn i szkolenia z zakresu ich obsługi, poprzez serwis gwarancyjny i kończąc na usługach pogwarancyjnych, tak aby Państwo mogli pracować na maszynie przez wiele lat.

Posiadamy liczne referencje, które potwierdzają zadowolenia naszych klientów, a ich sukces to dla nas podstawa.

ZOBACZ TAKŻE

Jak giąć tanio?

Wybór giętarki

Szybkie i dokładne gięcie bez narażania się na wysokie koszty zakupu maszyny. Cenne wskazówki czym kierować się przy wyborze maszyny do gięcia rur, profili lub kształtowników.

Detale Karmak PAX PHU

Katalog maszyn PAX

Pełna oferta urządzeń do obróbki stali

Wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką.
Pobierz lub przeglądaj online.

sahinler