Maszyny do gięcia

Prasy krawędziowe są maszynami dedykowanymi do gięcia blach. W naszym asortymencie posiadamy maszyny hydrauliczne (w zakresie długości gięcia od 1500 do 12 000 mm i naciskach od 60 do 2000 ton) i prasy napędzane w 100 % elektrycznie (w zakresie długości od 900 do 4000 mm i naciskach od 20 do 200 ton).

Krawędziarki znajdują zastosowanie praktycznie w każdej firmie zajmującej się obróbką plastyczną blachy, od małych zakładów ślusarskich po duże firmy zajmujące się obróbką długich i grubych blach o różnych parametrach (od gięcia aluminium, poprzez stal zwykłą S235, wzmocnioną S355, nierdzewną, kończąc na materiałach trudnościeralnych typu STRENX , HARDOX itp.)

PAX PHU świadczy usługi nie tylko samej sprzedaży maszyn, ale również doboru technologii gięcia, wyposażenia maszyny (rodzaju sterowania CNC, ilości sterowanych osi gięcia, rodzaju mocowań narzędzi), które w zależności od chęci wykonywania prac jest bardzo różnorodne. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala dobrać klientowi odpowiednie narzędzia do gięcia, a następnie instalacji maszyn i szkolenia z zakresu ich obsługi, poprzez serwis gwarancyjny i kończąc na usługach pogwarancyjnych, tak aby Państwo mogli pracować na maszynie przez wiele lat.

Posiadamy liczne referencje, które potwierdzają zadowolenia naszych klientów, a ich sukces to dla nas podstawa.

ZOBACZ TAKŻE

Jak giąć tanio?

Wybór giętarki

Szybkie i dokładne gięcie bez narażania się na wysokie koszty zakupu maszyny. Cenne wskazówki czym kierować się przy wyborze maszyny do gięcia rur, profili lub kształtowników.

blog_jak_giac_tanio

Katalog maszyn PAX

Pełna oferta urządzeń do obróbki stali

Wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką.
Pobierz lub przeglądaj online.

sahinler