ILERI LOGO

Przecinarki tarczowe

Przecinarki tarczowe ILERI to maszyny przeznaczone do powtarzalnego, produkcyjnego cięcia rur i profili stalowych. Ileri w ofercie posiada pełny zakres maszyn: od manualnych, poprzez półautomatyczne, aż do w pełni automatycznych linii do cięcia z zasobnikiem materiału oraz odbiorem uciętych detali.

Przecinarki tarczowe BEKAMAK BMDO XS są idealne do wielkoseryjnej produkcji, gdzie istotna jest bardzo wysoka dokładność cięcia. Doskonale sprawdzą się przy obróbce prętów o małej średnicy oraz rur grubościennych. Specjalnie opracowane przez producenta oprogramowanie SMART CUTTING pozwala na optymalizację cięcia oraz uzyskanie maksymalnej wydajności i żywotności narzędzia.

Manualne

Samocentrujące imadło pneumatyczne

Wyposażone w samocentrujące imadło pneumatyczne, zbiornik chłodziwa z pompą elektryczną oraz skrzynię do zbierania wiórów. Przecinarki dają możliwość cięcia kątowego w zakresie 45° w lewo i w prawo.

ILERI V 315 T Manualna przecinarka tarczowa z imadłem pneumatycznym

Półautomatyczne

Siłownik hydro-pneumatyczny

Przecinarki półautomatyczne wyposażone są w system ciecia oparty na siłowniku hydro-pneumatycznym, dają możliwość cięcia kątowego w zakresie 45° w lewo i w prawo. Zadaniem operatora maszyny jest przesunięcie materiały o wymagany wymiar.

ILERI V 315 HX Półautomatyczna przecinarka tarczowa

Automatyczne | CNC

Ileri | BEKAMAK

W pełni automatyczne przecinarki tarczowe dają możliwość załadowania całej wiązki rur lub profili do systemu załadunku. Sprawdzą się najlepiej w wielkoseryjnych produkcjach, gdzie istotna jest powtarzalność i precyzja cięcia. Dzięki zastosowanym systemom maszyny działają na wysokim poziomie dokładności zaprogramowanych cięć.

ILERI BEKAMAK

ZOBACZ TAKŻE

Przecinarka tarczowa vs taśmowa

Jak wybrać odpowiednią przecinarkę?

Zarówno przecinarki tarczowe, jak i taśmowe pozwalają na precyzyjną i szybką obróbkę elementów metalowych oraz dają duże możliwości automatyzacji procesu. Warto poznać zalety każdej z nich i dopasować najlepszą do potrzeb przedsiębiorstwa.

pily vs frezy ARNTZ BEKAMAK ILERI