Szkolenia

Doświadczenie

16 lat doświadczenia w branży maszyn do obróbki stali utwierdza nas w przekonaniu, że efektywną produkcję gwarantuje zespół cech zakładu, odpowiednia maszyna i narzędzia, ale także pewna ręka operatora i innych pracowników. Dbamy, by maszyny były odpowiednio serwisowane, a operatorzy mogli pracować w nowoczesnych technologiach, wydajnie i bez uszczerbku na ich zdrowiu.

Obsługa maszyn i podstawy BHP

Podczas szkoleń bardzo duży nacisk kładziemy na możliwie najpełniejsze przekazanie operatorom wiedzy i informacji niezbędnych do codziennej pracy na sprzedawanych przez nas maszynach. Prowadzone są one przez doświadczonych doradców technicznych i serwisantów, mających dogłębną wiedzę na temat funkcjonowania maszyn w praktyce. Pozwala to na uniknięcie wielu późniejszych problemów i zapewnia bezpieczne użytkowanie maszyn.

Wsparcie zdalne

Nie każda sprawa serwisowa wiąże się z koniecznością fizycznej obecności naszego serwisanta u Klienta. Dokładamy wszelkich starań, żeby oszczędzać Państwa czas i dbać o Państwa bezpieczeństwo, więc kiedy to tylko możliwe służymy wszechstronnym wsparciem zdalnym.

BLOG

Zapraszamy na nasz blog, gdzie w przejrzysty sposób staramy się przedstawiać wskazówki i porady techniczne związane z użytkowaniem naszych maszyn.

szkoleniewalec
szkoleniewalec2
Szkolenia w PAX BEKAMAK
Szkolenia w PAX BRD
Szkolenia w PAX DENER
Szkolenia w PAX BMDO 150XS
Szkolenia w PAX GRD 02
Szkolenia w PAX ILERI