O serwisie

Naszym celem jest, aby oferowane przez nas usługi były jak najbardziej kompleksowe, dlatego w naszej firmie posiadamy własny serwis maszyn.

Dział serwisowy PAX PHU składa się z  kilkunastu doświadczonych inżynierów i techników, którzy dołożą wszelkich starań, by zlokalizować i wyeliminować każdą usterkę. Do każdego oferowanego przez nas urządzenia zapewniamy profesjonalne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, okresowe przeglądy techniczne oraz materiały eksploatacyjne.

Przeglądy okresowe
Aby cieszyć się długoletnią, bezawaryjną pracą na maszynach wykorzystywanych w produkcji, często w trudnych warunkach, konieczna jest odpowiednia dbałość o maszynę. Regularne przeglądy okresowe redukują do minimum prawdopodobieństwo pojawienia się awarii. Na przegląd realizowany przez naszą firmę składają się m.in. diagnostyka, regulacja i konserwacja, w tym wymiana materiałów eksploatacyjnych czy olejów.

24h
Nad całością działu serwisowego czuwają koordynatorzy, starający się rozplanować pracę serwisantów w ten sposób, aby zminimalizować czas oczekiwania na wizytę serwisanta.

Zgłoszenie
Wprowadziliśmy dla Państwa możliwość złożenia zgłoszenia serwisowego on-line. co znacznie skraca czas reakcji serwisowej, gdyż powoduje automatyczne włączenie zgłoszenia w plan serwisowy.
Przesłane informacje w wielu przypadkach mogą również umożliwić dokonanie zdalnej diagnozy i usunąć awarię już w trakcie rozmowy telefonicznej. W takim przypadku wizyta serwisanta nie będzie konieczna.

ducato_pax_flota
flota kia