O nas / PAX PHU

Flota PAX PHU

Firma PAX PHU istnieje i działa od 2006 roku od początku prowadząc działalność opartą o kompleksowe doradztwo, profesjonalną sprzedaż oraz instalacje i serwis maszyn do obróbki stali. PAX PHU jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

Jesteśmy generalnym dystrybutorem producentów maszyn: GEKA, BEKAMAK, CMA, DENER, ILERI, ERLO, SAHINLER, KARMAK, ALMI, MPA. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami to liczne referencje sprzedanych maszyn do obróbki stali na terenie całej Polski. Z naszej oferty skorzystało wiele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjno – usługowych. Łącznie w Polsce od 2006 roku sprzedaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 6500 urządzeń i maszyn do obróbki stali! PAX PHU posiada własny magazyn maszyn oraz odpowiednie zaplecze techniczno – magazynowo – biurowe.

Stabilna sytuacja finansowa naszej firmy, zaangażowanie i doświadczenie naszych doradców technicznych oraz serwisantów gwarantuje aktualnym i potencjalnym Klientom bezpieczeństwo transakcji. W firmie PAX PHU stawiamy na uczciwość wobec klientów.

Zdecydowana większość klientów, którzy zakupili jedną maszynę od PAX PHU, wraca po kolejne urządzenia co jest najlepszym dowodem na profesjonalną i uczciwą obsługę klientów. Jesteśmy w ciągłej dyspozycji dla klientów pod kątem fachowego doboru urządzenia oraz prezentacji maszyn na żywo w siedzibie klienta! Wspieramy klientów przy staraniach o dofinansowanie na zakup urządzeń oraz pomoc w zakupie maszyn poprzez leasing.

Dzięki doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby Klientów i dlatego naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie wysokiego standardu obsługi poprzez rzetelną informację, dostępność maszyn z magazynu połączoną z szybką dostawą, skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz atrakcyjną i stabilną ofertę cenową.

 

PAX mapa oddziałów
Siedziba PAX PHU
Zespol PAX 2023

Profesjonalnie dostarczamy, instalujemy i serwisujemy maszyny na terenie całej Polski!

Z nami warto inwestować!

Showroom_PAX
BEKAMAK suwnica zaladunek

SHOWROOM na miejscu

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wystawowego w siedzibie PAX PHU pod Szczecinem. Jest to jeden z największych w Polsce salonów maszyn do obróbki stali. Na miejscu prezentujemy wszystkie maszyny z oferty PAX PHU.

Na bieżąco przeprowadzamy również testy na detalach dostarczonych przez Państwa. Jest to idealna okazja do sprawdzenia działania maszyn w praktyce oraz symulacji poprawy procesów technologicznych w Państwa firmach.

 

 

 

 

Maszyny i narzędzia dostępne od ręki

Bardzo ważnym elementem sprawnej produkcji jest ciągłość linii produkcyjnych, dlatego zdajemy sobie sprawę, że szybka dostawa to często jedno z ważniejszych kryteriów wyboru dostawcy maszyny. Staramy się, aby najpopularniejsze modele były dla Państwa dostępne od ręki, stąd średnio na magazynie posiadamy około 500 maszyn oraz tysiące narzędzi i akcesoriów.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, który odpowie na wszystkie pytania i dostosuje ofertę do Państwa wymagań.