O nas / Pax PHU

Biuro PAX PHU

Firma PAX PHU istnieje i działa od 2006 roku od początku prowadząc działalność opartą o kompleksowe doradztwo, profesjonalną sprzedaż oraz instalacje i serwis maszyn do obróbki stali. PAX PHU jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

Jesteśmy generalnym dystrybutorem producentów maszyn: GEKA, BEKAMAK, CMA, DENER, ILERI, ERLO, SAHINLER, KARMAK, ALMI, MPA. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami to liczne referencje sprzedanych maszyn do obróbki stali na terenie całej Polski. Z naszej oferty skorzystało wiele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjno – usługowych. Łącznie w Polsce od 2006 roku sprzedaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 6000 urządzeń i maszyn do obróbki stali! PAX PHU posiada własny magazyn maszyn oraz odpowiednie zaplecze techniczno – magazynowo – biurowe.

Stabilna sytuacja finansowa naszej firmy, zaangażowanie i doświadczenie naszych doradców technicznych oraz serwisantów gwarantuje aktualnym i potencjalnym Klientom bezpieczeństwo transakcji. W firmie PAX PHU stawiamy na uczciwość wobec klientów.

Zdecydowana większość klientów, którzy zakupili jedną maszynę od PAX PHU, wraca po kolejne urządzenia co jest najlepszym dowodem na profesjonalną i uczciwą obsługę klientów. Jesteśmy w ciągłej dyspozycji dla klientów pod kątem fachowego doboru urządzenia oraz prezentacji maszyn na żywo w siedzibie klienta! Wspieramy klientów przy staraniach o dofinansowanie na zakup urządzeń oraz pomoc w zakupie maszyn poprzez leasing.

Dzięki doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby Klientów i dlatego naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie wysokiego standardu obsługi poprzez rzetelną informację, dostępność maszyn z magazynu połączoną z szybką dostawą, skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz atrakcyjną i stabilną ofertę cenową.

 

PAX mapa oddziałów
pax
DSC9003sw

Profesjonalnie dostarczamy, instalujemy i serwisujemy maszyny na terenie całej Polski!

Z nami warto inwestować!

Showroom_PAX
showroom1

SHOWROOM na miejscu

Duża powierzchnia naszego obiektu umożliwiła wydzielenie przestrzeni dedykowanej do testów i przeglądu maszyn. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Dołujach, gdzie będą Państwo mogli organoleptycznie poznać większość urządzeń i sposób ich funkcjonowania.

Testy przeprowadzane dla Państwa na materiale powierzonym to gwarancja odpowiedniego doboru maszyny.

 

 

 

 

Maszyny i narzędzia dostępne od ręki

Czasem najbardziej problematycznym aspektem produkcji jest czas. Jako jeden z największych salonów wystawowych w Polsce mamy do zaoferowania nie tylko możliwość oceny maszyny przed jej zakupem, ale także wysoką dostępność maszyn już przygotowanych do transportu. Indywidualne podejście do potrzeb Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego jeśli w grę wchodzi czas – mamy na to rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, który odpowie na wszystkie pytania i dostosuje ofertę do Państwa wymagań.