Dostawa i instalacja

Dostawa

Za sprawne i możliwie najszybsze dostarczenie maszyn i osprzętu odpowiedzialny jest wykwalifikowany i doświadczony dział logistyki. Głównymi kierunkami, z których na bieżąco organizujemy transporty to Hiszpania oraz Turcja. Nasz magazyn wyposażony jest w suwnicę, pozwalającą na bezpieczny załadunek i rozładunek transportów nawet największych maszyn. Staramy się, aby najpopularniejsze maszyny były dla Państwa dostępne od ręki, stąd  na magazynie mamy około 300 maszyn.

 

Instalacja

Po zrealizowaniu dostawy maszyny do Państwa siedziby, nasz serwis indywidualnie ustala dogodny termin instalacji. Składa się na nią ustawienie, poziomowanie, kotwienie oraz konfiguracja maszyny. Oferujemy możliwość wynajęcia rolek transportowych do dużych obciążeń umożliwiających przemieszczanie maszyn w obrębie hali.

 

Gwarancja

Naszymi największymi i sprawdzonymi partnerami w biznesie są renomowani producenci maszyn z Hiszpanii i Turcji, mający olbrzymie doświadczenie oraz duże zdolności produkcyjne. Maszyny przez nich produkowane pracują u końcowych odbiorców na całym świecie, zaspokajając potrzeby produkcyjne nawet najbardziej w ymagających odbiorców w branżach motoryzacyjnych, stoczniowych czy lotniczych. Jednak wspólną i najważniejszą cechą naszych dostawców jest stała chęć rozwoju, unowocześniania swoich produktów i rozszerzania oferty, tak aby zawsze nadążać za rosnącymi wymaganiami rynku.

dostawa_instalacja_dener
IMG_20210611_103832
_1615197757228_mod
PAX DENER VLM

Wysoka jakość

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, żeby oferowane przez nas maszyny spełniały najwyższe standardy jakości, co ma bezpośredni wpływ na późniejszą wieloletnią, bezawaryjną pracę. Gwarancją tego jest stosowanie przez naszych dostawców wysokiej jakości podzespołów oraz duża staranność wykonania.

Obsługa pogwarancyjna

Zapewniamy pełną obsługę pogwarancyjną naszych maszyn wraz z niezbędnymi materiałami eksploatacyjnymi.

PAX bus