produkt_cma

Wiertarki CNC

Wiertarki CNC produkcji firmy CMA są wykorzystywane do wiercenia i gwintowania w stali. Nabywcami są firmy produkcyjne, w których wiercenie detali odbywa się w dużych ilościach otworów i z dużą powtarzalnością, ale nie tylko ponieważ oprogramowanie jest proste i szybkie w obsłudze co ułatwia zaprojektowanie programu nawet dla kilku sztuk detalu.

Ten rodzaj maszyn dedykowany jest przede wszystkim do wiercenia i gwintowania profili, kształtowników, rur, płaskowników, blach, kołnierzy itp. Ich główną zaletą jest dokładność i powtarzalność przesuwu w osiach X-Y-Z, szeroki zakres operacji możliwych do wykonania, atrakcyjna cena względem dużych centrów obróbczych, duży wybór opcji dodatkowych oraz solidne wykonanie. Atutem wiertarki CNC CMA jest również przejazd 3 osi w interpolacji co umożliwia frezowanie większych otworów i dowolnych kształtów na profilach czy blachach.

Seria TRD

Do profili

Prędkość wrzeciona max (obr/min): 2000 – 6000
Zakres wiercenia max dla stali (mm): Ø 28 – 48
Zakres gwintowania max dla stali (mm): M20 – M30
Silnik wrzeciona: 13,1 kW

Sprawdź ofertę

Seria GRD

Do blach

Prędkość wrzeciona max (obr/min): 2000 – 6000
Zakres wiercenia max dla stali (mm): Ø 30 – 60
Zakres gwintowania max dla stali (mm): M22 – M45
Silnik wrzeciona: 13,1 kW lub 30,1 kW

 

Sprawdź ofertę

Seria BRD

Do kształtowników

Prędkość wrzeciona max (obr/min): 2250 – 4000
Zakres wiercenia max dla stali (mm): Ø 36 – 42
Zakres gwintowania max dla stali (mm): M27 – M27
Silnik wrzeciona: 13,1 kW

Sprawdź ofertę
CMA BRD wiertarko frezarka

ZOBACZ TAKŻE

Plusy wiertarek CNC

Sposób na skuteczne przyspieszenie produkcji

Wydajność to słowo-klucz dla każdej osoby zarządzającej procesem produkcyjnym. W czasie gdy coraz trudniej jest znaleźć na rynku wykwalifikowanego pracownika, rozwiązaniem może być automatyzacja procesu.

wiercenie_cnc_w_aluminium

Oprogramowanie DRILLCAM

Graficzne programowanie detali na wiertarkach CNC

Największą zaletą tego rozwiązania jest możliwość wyboru predefiniowanych operacji (wiercenie, gwintowanie, frezowanie spiralne, frezowanie fasolek, flowdrill itp.) oraz bieżący podgląd programowalnego detalu.

Przygotowanie detalu od zera

Realizacje

Galeria maszyn dostarczonych do Klientów

Gwarantujemy pełną obsługę podczas procesu kupna urządzenia: od doradztwa technicznego po kompleksową dostawę i instalację. Szkolenie, przeprowadzone przez naszych specjalistów pomoże odpowiednio przygotować operatora do pracy przy codziennej obróbce.

galeria_cnc