karmak_kp

Giętarki beztrzpieniowe

Karmak to wiodący turecki producent pras poziomych (bokserek) i giętarek beztrzpieniowych. W ofercie PAX znajdują się modele dla każdej skali działalności produkcyjnej związanej z obróbką stali. Karbend to urządzenia wydajne, trwałe, proste w budowie i obsłudze. Dzięki kompaktowej konstrukcji pozwalają na znaczne ograniczenie kosztów nabycia i eksploatacji. Z tego względu są idealnym rozwiązaniem dla średnio i małoseryjnej produkcji.

Dostępne w naszej ofercie prasy i giętarki Karbend znajdą swoje zastosowanie przy wykonywaniu różnorodnych prac związanych z obróbką plastyczną metali, takich jak zaginanie i gięcie rur, prętów, profili czy kształtowników, oraz prostowanie i formowanie na zimno dowolnych kształtów w zależności od wymagań klienta.

Beztrzpieniowe giętarki hydrauliczne KARBEND zostały zaprojektowane do szybkiego, dokładnego i bezpiecznego wykonywania operacji gięcia rur, profili i prętów.

Karbend BB 42

Max średnica rury: 42mm
Max wymiar profilu: 30x30mm
Max grubość wałka: 20mm

Sprawdź ofertę

Karbend BB 60

Max średnica rury: 60mm
Max wymiary profilu: 40x40mm
Max grubość wałka: 35mm

Sprawdź ofertę

Karbend BB 76

Max średnica rury: 76mm
Max wymiary profilu: 60x60mm
Max grubość wałka: 45mm

Sprawdź ofertę

Karbend BB 100

Max średnica rury: 100mm
Max wymiary profilu: 80x80mm
Max grubość wałka: 50mm

Sprawdź ofertę

ZOBACZ TAKŻE

Jak giąć tanio?

Wybór giętarki

Szybkie i dokładne gięcie bez narażania się na wysokie koszty zakupu maszyny. Cenne wskazówki czym kierować się przy wyborze maszyny do gięcia rur, profili lub kształtowników.

blog_jak_giac_tanio

Katalog maszyn PAX

Pełna oferta urządzeń do obróbki stali

Wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką.
Pobierz lub przeglądaj online.

karmak