cansa makina

Giętarki trzpieniowe

Maszyny przeznaczone do gięcia rur, prętów i profili. Profesjonalne giętarki trzpieniowe występują w wersji mechanicznej, hydraulicznej oraz CNC

Giętarki trzpieniowe to maszyny wykorzystywane w produkcji elementów o złożonych kształtach. Umożliwiają precyzyjne gięcie materiału pod różnymi kątami i promieniami, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać pożądane kształty i wymiary. Giętarki trzpieniowe są często stosowane w przemyśle konstrukcyjnym oraz przy produkcji instalacji przemysłowych, ale mogą być również stosowane w innych branżach, takich jak przemysł motoryzacyjny, HVAC, meblowy czy elektroniczny.

Urządzenia CNASA spełniają wszystkie aktualne normy bezpieczeństwa oraz są dostarczane gotowe do użytkowania.

ZOBACZ TAKŻE

Walcarki rolkowe Sahinler

Przeznaczone do blach

Urządzenia przeznaczone do walcowania blach na zimno do różnych grubości i szerokości blach. W ofercie posiadamy walcarki trzy lub czterorolkowe o napędzie hydraulicznym.

4rh_sahinler_cover

Zwijarka dedykowana do spiral

SAHINLER TC-42 NC

Przeznaczone głównie pod wymienniki i bufory ciepła. Skok zwoju, średnicę i odgięcie rury w przeciwległą stronę zwoju można w prosty sposób zaprogramować i odtworzyć ze sterownika.

Sahinler TC42NC cover

Giętarki beztrzpieniowe

Przeznaczone do rur od 6 do 100 mm średnicy

Dzięki kompaktowej konstrukcji są maszynami niedrogimi w zakupie i eksploatacji, jednocześnie będąc odpornymi na zużycie. Z tego względu są idealnym rozwiązaniem dla średnio i małoseryjnej produkcji.

Karbend BB76