Magazynier

Miejsce pracy: Dołuje

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek maszyn
  • kompletacja zamówień do bieżących wysyłek
  • przygotowanie, sprawdzenie i zabezpieczenie maszyn do wysyłek do klientów
  • sprawdzanie dostaw towarów
  • okresowe sprawdzanie stanów magazynowych
  • inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • obsługa wózka widłowego i suwnicy (niewymagane)
  • doświadczenie z zakresu mechaniki i elektrotechniki
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość dowozu do miejsca pracy

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pax-maszyny.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PAX PHU z siedzibą w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4j zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)