Doradca techniczno - handlowy

Miejsce pracy: Dołuje – praca w biurze

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż maszyn do obróbki laserowej blach i rur
  • profesjonalne nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z odbiorcami końcowymi
  • doradztwo techniczne i tworzenie ofert handlowych
  • prezentacja maszyn u klientów i w siedzibie PAX PHU
  • odpowiedzialność za daną grupę produktową
  • pozyskiwanie nowych klientów i obsługa dotychczasowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • bezpośrednia współpraca z zagranicznymi producentami maszyn

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość technologii cięcia laserem stali
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • zaangażowanie oraz determinacja w działaniu i nastawienie na osiągniecie celu, komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • inicjatywa, kreatywność, samodyscyplina w organizacji pracy
  • sumienność i odpowiedzialność

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość technologii obróbki stali m.in.: skrawaniem lub plastyczna
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niekorporacyjną kulturę organizacji

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pax-maszyny.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PAX PHU z siedzibą w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4m zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

*Informujemy, że Administratorem danych jest PAX PHU z siedzibą w Dołujach przy ul. przy ul. Słoneczny Sad 4m. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.