Bokserki KARBEND BB / Beztrzpieniówki KARBEND BP

Karmak to wiodący turecki producent pras poziomych (bokserek) i giętarek beztrzpieniowych. W ofercie PAX znajdują się modele dla każdej skali działalności produkcyjnej związanej z obróbką stali. Karbend to urządzenia wydajne, trwałe, proste w budowie i obsłudze. Dzięki kompaktowej konstrukcji pozwalają na znaczne ograniczenie kosztów nabycia i eksploatacji. Z tego względu są idealnym rozwiązaniem dla średnio i małoseryjnej produkcji. Dostępne w naszej ofercie prasy i giętarki Karbend znajdą swoje zastosowanie przy wykonywaniu różnorodnych prac związanych z obróbką plastyczną metali, takich jak zaginanie i gięcie rur, prętów, profili czy kształtowników, oraz prostowanie i formowanie na zimno dowolnych kształtów w zależności od wymagań klienta. Urządzenia Karbend posiadają sterowniki w języku Polskim, spełniają wszystkie aktualne normy bezpieczeństwa oraz są dostarczane gotowe do użytkowania.


Zobacz certyfikat Karmak

KARBEND BB
Beztrzpieniowe giętarki hydrauliczne

Beztrzpieniowa giętarka hydrauliczna firmy KARMAK, tureckiego lidera w produkcji giętarek beztrzpieniowych. Giętarki beztrzpieniowe KARBEND zostały zaprojektowane do szybkiego, dokładnego i bezpiecznego wykonywania operacji gięcia rur, profili i prętów.

Więcej
KARBEND BP
Hydrauliczne prasy poziome

Poziome prasy hydrauliczne do gięcia firmy KARMAK, tureckiego lidera w produkcji hydraulicznych pras poziomych. Prasy poziome KARBEND zostały zaprojektowane do szybkiego, dokładnego i bezpiecznego wykonywania operacji gięcia, zakrzywiania i prostowania różnych materiałów: pręty, rury, płaskowniki, profile, kształtowniki.

Więcej
KARBEND DB
Giętarka do prętów

Giętarka do prętów, drutu, płaskownika - idealnie nadaje się gięcia zarówno strzemion zbrojeniowych jak i różnorodnych kratownic zbrojarskich z drutów gładkich i żebrowanych.

Więcej

Doradztwo techniczne:

Tomasz Sikorski
tel. +48 513 044 744

Marcin Zabielski
tel. +48 503 406 606

e-mail: maszyny@pax-maszyny.pl

Pobierz katalog

Przeglądaj online
lub zapisz na dysku

(20 MB)

Copyright

Nasz kanał YouTube

Nasz profil Facebook

 

ul. Słoneczny Sad 4m
72-002 Dołuje k.Szczecina
tel.: +48 91 435 84 34
e-mail: maszyny@pax-maszyny.pl
skontaktuj się z nami

Dla klientów