Przecinarki tarczowe ILERI TEKNIK

Firma Ileri TEKNIK powstała w 1984 roku w Bursie. Pierwotnie zajmowała sie świadczeniem usług technicznych dla przemysłu motoryzacyjnego i metalowego. W 1995 roku, po długich badaniach rynku, Ileri podjęło decyzję o samodzielnym projektowaniu, produkcji i sprzedaży przecinarek tarczowych. Początkowo firma zajmowała się produkcją maszyn ręcznych stopniowo poszerzając swoją ofertę o maszyny w pełni automatyczne.

Obecnie Ileri TEKNIK eksportuje 70% maszyn w większości do Anglii, Niemiec, Holandii, Finlandii, Norwegii, Belgii, Hiszpanii, Rosji, Rumunii, Bułgarii. Dzięki sprzedaży maszyn z dopracowaną konstrukcją i reprezentujących najwyższą jakość Ileri może stać się jednym z czołowych producentów przecinarek tarczowych na świecie.

Firma PAX PHU jest generalnym dystrybutorem firmy Ileri w Polsce. Posiadamy magazyn maszyn Ileri oraz pełne zaplecze techniczno - magazynowo - biurowe. Nasza kadra doradców technicznych oraz serwisantów to fachowcy z długoletnim stażem i doświadczeniem. Wielu klientów w Polsce, którzy zakupili maszyny od PAX PHU, kupuje kolejne maszyny co jest najlepszym dowodem na profesjonalną i uczciwą obsługę klientów.

W firmie PAX PHU stawiamy na uczciwość wobec klientów, profesjonalny i szybki serwis, atrakcyjne ceny maszyn, fachowe doradztwo oraz błyskawiczną dostawę maszyn do klienta z naszego magazynu!

Z nami warto inwestować!
Paweł Wachholc - właściciel PAX PHU

 

Doradztwo techniczne:

Boleslaw Pietka
tel. +48 513 504 501

Jan Pawelczyk
tel. +48 505 812 505

e-mail: maszyny@pax-maszyny.pl

Pobierz katalog

Przeglądaj online
lub zapisz na dysku

(20 MB)


  Bolesław Piętka
  tel. +48 513 504 501

  Jan Pawelczyk
  tel. +48 505 812 505

  e-mail: maszyny@pax-maszyny.pl

 • Przecinarki tarczowe Ileri
 • Manualne[rozwiń]
 • Półautomatyczne[rozwiń]
 • Automatyczne[rozwiń]

Copyright

Nasz kanał YouTube

Nasz profil Facebook

 

ul. Słoneczny Sad 4m
72-002 Dołuje k.Szczecina
tel.: +48 91 435 84 34
e-mail: maszyny@pax-maszyny.pl
skontaktuj się z nami

Dla klientów