CMA - gwinciarki, wiertarki CNC

Maszyny gwuntujaceFirma CMA to hiszpański producent maszyn do obróbki stali, który oferuje:
- gwinciarki pneumatyczne, gwinciarka elektroniczne, hydrauliczne
- wiertarki CNC współrzędnościowe modele TRD
- wiertarki bramowe CNC modele GRD

Firma CMA to średniej wielkości firma rodzinna, która została założona w 1990 roku w mieście Alzira oddalonego 36 km od Valencii. Od ponad 20 lat firma CMA zajmuje się produkcją maszyn do gwintowania i wiercenia dedykowanych dla użytkowników prefabrykujących stal. Początkowo produkcja opierała się na maszynach do gwintowania jednak wraz z rozwojem firmy zostały stworzone i rozwinięte wiertarki CNC. Wszystkie maszyny produkowane przez firmę CMA charakteryzuje bardzo dobra relacja jakości do ceny i dlatego tak wiele maszyn CMA pracuje w wielu krajach Europy jak: Polska, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Szwajcaria i innych. Maszyny CMA pracują również na innych kontynentach m in. w USA, Indiach czy w Chinach. Produkcja maszyn odbywa się w fabryce o łącznej powierzchni 5000 m kw. W fabryce znajduje się magazyn części, malarnia, spawalnia, hala montażu oraz dział obróbki mechanicznej. Organizacja produkcji maszyn oraz stosunkowo mała struktura firmy pozwala szybko reagować na potrzeby klientów.

W Polsce firma CMA jest obecna od 2004 roku i posiada ponad 150 użytkowników, najbardziej znane firmy użytkujące maszyny CMA to m in. WIELTON polski producent naczep czy HUTA CZĘSTOCHOWA producent stali. Najwięcej maszyn CMA trafia jednak do małych i średnich firm produkcyjnych z branży obróbki i prefabrykacji stali. W przypadku gwinciarek CMA klienci decydujący się na ich zakup argumentują go dokładnością wykonywanych gwintów zarówno pod kątem prostopadłości jak i tolerancji pasowania, powtarzalnością gwintów oraz brakiem ryzyka, że gwintownik zostanie złamany w detalu co zdaża się przy gwintowaniu ręcznym lub na wiertarkach. Drugim profilem produkcji firmy CMA są wiertarki CNC służące do wiercenia, gwintowania i frezowania. Są one nabywane przez firmy w których wiercenie odbywa się w dużych ilościach na powtarzalnych detalach, ale nie tylko ponieważ oprogramowanie jest proste i szybkie w obsłudze co ułatwia zaprojektowanie programu nawet dla kilku sztuk detalu. Wiertarki CNC firmy CMA są używane do obróbki profili, kształtowników, rur, płaskowników, blach, kołnierzy itp. Ich główną zaletą jest dokładność i powtarzalność przesuwu w osiach X-Y-Z, szeroki zakres operacji możliwych do wykonania, atarkcyjna cena względem dużych centrów obróbczych, duży wybór opcji dodatkowych oraz solidne wykonanie.

Firma PAX PHU jest generalnym przedstawicielem firmy CMA w Polsce. Posiadamy magazyn maszyn CMA oraz pełne zaplecze techniczno - magazynowo - biurowe. Nasza kadra doradców technicznych oraz serwisantów to fachowcy z długoletnim stażem i doświadczeniem. Wielu klientów w Polsce, którzy zakupili maszyny od PAX PHU, kupuje kolejne maszyny co jest najlepszym dowodem na profesjonalną i uczciwą obsługę klientów. 

W firmie PAX PHU stawiamy na uczciwość wobec klientów, profesjonalny i szybki serwis, atrakcyjne ceny maszyn, fachowe doradztwo oraz błyskawiczną dostawę maszyn do klienta z naszego magazynu!

Z nami warto inwestować !

Paweł Wachholc - właściciel PAX PHU

 

Doradztwo techniczne:

Jan Pawelczyk
tel. +48 505 812 505

Paweł Wachholc
tel. +48 513 905 405

e-mail: maszyny@pax-maszyny.pl

Pobierz katalog

Przeglądaj online
lub zapisz na dysku

(20 MB)

Copyright

Nasz kanał YouTube

Nasz profil Facebook

 

ul. Słoneczny Sad 4m
72-002 Dołuje k.Szczecina
tel.: +48 91 435 84 34
e-mail: maszyny@pax-maszyny.pl
skontaktuj się z nami

Dla klientów