Pobierz bilet na targi STOM 2023

XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Najbliższa okazja do spotkań branżowych nadarzy się już w marcu 2023 r. w Targach Kielce za sprawą kolejnej edycji Targów STOM-TOOL. W 2023 roku zamiast trzech, goście będą mieli do dyspozycji aż cztery dni targowe. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska PAX PHU w dniach 28 do 31 marca (wtorek – piątek) 2023 roku.

Kliknij w ikonę aby pobrać bilet w formacie PDF:

Numer stoiska PAX: D24

Na naszym stoisku zaprezentujemy absolutną nowość w ofercie PAX czyli światłowodowy laser CNC do blach DENER FL 3015 6KW. Ponadto na naszym stoisku będzie można zobaczyć m.in.: prasy krawędziowe hydrauliczne, elektryczne oraz nowość hybrydową prasę DENER HX 15175, przecinarki taśmowe: automatyczne, ramienne oraz dwukolumnowe, automatyczne przecinarki tarczowe, wiertarki CNC do profili, kształtowników czy blach węzłowych, walcarki do zwijania blach, również w kształt stożka, zwijarki do profili, rur, kształtowników, płaskowników, hydrauliczne oraz elektryczne gwinciarki na ramieniu pantograficznym, wykrawarki CNC, nożyce uniwersalne, giętarki betrzpieniowe, prasy poziome (bokserki), wiertarki kolumnowe, stołowe, głowice wielowrzecionowe oraz niezliczoną liczbę detali i narzędzi.

Wszystkie prezentowane przez nas maszyny są podłączone, skonfigurowane i gotowe do pracy. Jest to idealna okazja do sprawdzenia działania maszyn w praktyce oraz symulacji poprawy procesów technologicznych w Państwa firmach. Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem testu na Państwa detalu, prosimy i jego przygotowanie i umówienie z doradcą możliwości przeprowadzenia testu w warunkach targowych. Okazja do przetestowania maszyn jest również dostępna przez cały rok w SHOWROOMIE PAX w Dołujach pod Szczecinem.

Więcej informacji na temat maszyn i testów pod numerami tel.: 505 812 505 oraz 513 930 004 lub mailowo na adres maszyny@pax-maszyny.pl

PAX DENER FIBER LASER4kw
PAX CMA TRD
zespol paxphu targi stom 2022
PAX BEKAMAK 100XS
PAX DENER HYBRID PRESS