Pobierz bilet na targi ITM 2023 w Poznaniu

Przemysł Ery Cyfrowej czyli targi ITM Industry Europe 2023

Najbliższa okazja do spotkań branżowych nadarzy się na przełomie maja i czerwca 2023 r. w Międzynarodowych Targach Poznańskich za sprawą kolejnej edycji Targów ITM – Industry Europe. Bilet uprawnia do zwiedzenia całej ekspozycji oraz udziału we wszystkich wydarzeniach towarzyszących. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska PAX PHU w dniach od 30.05 do 02.06 (wtorek – piątek) 2023 roku.

Kliknij w ikonę aby wypełnić ankietę i odebrać darmowy bilet:

Znajdziecie nas Państwo przy stoisku nr 73 w pawilonie nr 5

Na naszym stoisku zaprezentujemy m.in.: prasy krawędziowe, przecinarki taśmowe, automatyczną przecinarkę tarczową, wiertarkę CNC, zwijarkę do profili, rur, kształtowników i płaskowników, gwinciarki na ramieniu pantograficznym, nożyce uniwersalne, giętarkę betrzpieniową, wiertarkę kolumnową, oraz ogromną liczbę detali i narzędzi.

Wszystkie prezentowane przez nas maszyny są podłączone, skonfigurowane i gotowe do pracy. Jest to idealna okazja do sprawdzenia działania maszyn w praktyce oraz symulacji poprawy procesów technologicznych w Państwa firmach. Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem testu na Państwa detalu, prosimy i jego przygotowanie i umówienie z doradcą możliwości przeprowadzenia testu w warunkach targowych. Okazja do przetestowania maszyn jest również dostępna przez cały rok w SHOWROOMIE PAX w Dołujach pod Szczecinem.

Więcej informacji na temat maszyn i testów pod numerami tel.: 505 812 505 oraz 513 930 004 lub mailowo na adres maszyny@pax-maszyny.pl

Targi ITM Poznan 2022 PAX
ITM targi PAX PHU