Przecinarki taśmowe Beka-Mak

przecinarkiBEKA-MAK to czołowy producent przecinarek taśmowych służących do cięcia stali. Głównym produktem są przecinarki taśmowe dwukolumnowe. W fabryce BEKA-MAK prowadzony jest cały cykl produkcyjny przecinarek taśmowych, poczynając od prac projektowych, obróbki stali poprzez przygotowanie mechaniczne poszczególnych części przecinarek, a kończąc na pracach wykończeniowych, takich jak malowanie i montaż urządzenia.

Firma PAX PHU jest wyłącznym dystrybutorem przecinarek tureckiego producenta na polskim rynku.

W ofercie znajdą Państwo:
- przecinarki taśmowe manualne,
- przecinarki taśmowe półautomatyczne,
- przecinarki taśmowe automatyczne,
- przecinarki taśmowe dwukolumnowe,
- przecinarki taśmowe uchylne ramienne.

BEKA-MAK pozwala klientowi na zakup modelu przecinarki zdolnego ciąć stal w zakresie od 230 do 1500 mm. Przecinarki tureckiego producenta zdominowały w szczególności rynek niemiecki, rosyjski, francuski i polski. Swój sukces BEKA-MAK zawdzięcza jakości wykonania wszystkich urządzeń. Przecinarki są niezawodne, cechuje je trwałość w połączeniu z normalną ceną.

Jako wyłączny dystrybutor przecinarek BEKAMAK, firma PAX PHU gwarantuje wysoką jakość obsług w zakresie realizacji zamówień, jak również późniejszego serwisu. Od początku istnienia zawsze staramy się z zapewniać naszym klientom produkty najwyższej jakości z pełnym serwisem. Nasi pracownicy to młoda ale doświadczona kadra osób ściśle związanych z maszynami do obróbki stali.

Każdemu klientowi, który zdecyduje się na zakup dowolnego urządzenia w firmie PAX PHU może liczyć na specjalistyczną pomoc i doradztwo, serwis, a także gwarancję jakości. W ofercie naszej firmy znajdują się takie urządzenia jak przecinarki taśmowe, nożyce uniwersalne, wiertarki kadłubowe, wiertarki promieniowe, wykrawarki do otworów, wiertarki słupowe, wiertarki CNC, ukosowarki do blach, piły taśmowe oraz wiele innych przydatnych maszyn w zakładach zajmujących się obróbką stali.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy, a w szczególności przecinarkami firmy BEKA-MAK.

Z nami warto inwestować!
Paweł Wachholc - właściciel

 
 
 

 

Doradztwo techniczne:

Jan Pawelczyk
tel. +48 505 812 505

Paweł Wachholc
tel. +48 513 905 405

e-mail: maszyny@pax-maszyny.pl

Pobierz katalog

Przeglądaj online
lub zapisz na dysku

(20 MB)

Copyright

Nasz kanał YouTube

Nasz profil Facebook

 

ul. Słoneczny Sad 4m
72-002 Dołuje k.Szczecina
tel.: +48 91 435 84 34
e-mail: maszyny@pax-maszyny.pl
skontaktuj się z nami

Dla klientów