Sahinler

Producent SAHINLER posiada fabryki o łącznej pow. 25 000m² w Bursie w najbardziej przemysłowej części Turcji gdzie zlokalizowany jest główny przemysł metalowy. SAHINLER istnieje od 1956r. i nieprzerwanie od 1980r. produkuje urządzenia do obróbki stali głównie walce do blach i zwijarki rolkowe do profili, kształtowników i rur. Aktualnie SAHINLER zatrudnia wykfalifikowaną kadrę ponad 300 pracowników i eksportuje swoje maszyny do 85 krajów na Świecie!

Zobacz certyfikat Sahinler

 

Walcarki rolkowe do blach

Urządzenia przeznaczone do walcowania blach na zimno do różnych grubości i szerokości blach. W ofercie posiadamy walcarki trzy lub czterorolkowe o napędzie hydraulicznym. Stosowane w przemyśle np.: w produkcji zbiorników, cystern, tłumików motoryzacyjnych oraz w urządzeniach wentylacyjnych. Pozwalają na wykonanie elementów w kształcie stożka, rury lub elipsy. Oferujemy walcarki ze sterowaniem manualnym, NC oraz CNC.

W ofercie modele:
3 rolkowe
4 rolkowe

Grubość blachy 4-50mm
Szerokość blachy 1-6m

 

Zwijarki rolkowe do rur i profili

Urządzenia przeznaczone do gięcia rur i profili na zimno z możliwością wykonania elementów w kształcie okręgu, łuku lub spirali. Giętarki posiadają ręczny lub hydrauliczny system regulacji położenia rolek gnących. W zależności od modelu istnieje możliwość zastosowania cyfrowego odczytu położenia rolek gnących oraz wyposażenia w sterowniki NC. Do giętarek dostępne są także dodatkowe rolki umożliwiające gięcie profili, rur, kształtowników o różnym kształcie i rozmiarze. Giętarki mogą pracować w dwóch pozycjach: pionowej lub poziomej.

W ofercie posiadamy maszyny do gięcia rur, profili, kształtowników w szerokim zakresie wielkości. Możliwość otrzymywania różnych promieni zwijania.

 

Wyoblarki do blach

Wyoblarki do blach SDK i EFM przeznaczone są do cięcia i krawędziowania arkuszy blach.Głowica z podwójnym wałem napędza ostrza lub rolki do wyoblania w zależności od gięcia/cięcia materiału. Rama maszyny to spawana konstrukcja stalowa, poddana obróbce termicznej dla większej wytrzymałości.

Urządzenia wyblające Sahinler mają szerokie zastosowanie przy produkcji m.in.: cystern, silosów, zbiorników cieśnieniowych, pojemników w branży przetwórstwa spożywczego itp.

 

Prasy portalowe do prostowania blach

Prasy portalowe DK-S przeznaczone są do prostowania blach. Swobodny 3 osiowy ruch portalu o skoku 300mm umożliwia ułożenie materiału o wymiarach do 4000x2550mm. Stalowa spawana rama poddana obróbce mechanicznej zapewnia wysoką sztywność i jakość konstrukcji.

Hydrauliczna maszyna umożliwiająca wykrawanie naroży oraz zmianę kąta w zakresie 30-140°. Precyzyjny system napędzany jest poprzez 4 siłowniki. Odpowiednie ustawienie stołu niweluje potrzebę korekcji ustawiania szczeliny dla innej grubości materiału. Każda maszyna wyposażona jest w duży i wygodny stół z liniałami metrycznymi oraz zderzakami, co zapewnia wygodną i łatwą pracę nawet przy dużych i grubych arkuszach blach.

Wymiary stołu:
3000 x 2550 mm
4000 x 2550 mm

Siła nacisku:
200 Ton
300 Ton
400 Ton

 

Doradztwo techniczne:

Marcin Zabielski
tel. +48 503 406 606

Tomasz Sikorski
tel. +48 513 044 744

e-mail: maszyny@pax-maszyny.pl

Pobierz katalog

Przeglądaj online
lub zapisz na dysku

(20 MB)

Copyright

Nasz kanał YouTube

Nasz profil Facebook

 

ul. Słoneczny Sad 4m
72-002 Dołuje k.Szczecina
tel.: +48 91 435 84 34
e-mail: maszyny@pax-maszyny.pl
skontaktuj się z nami

Dla klientów