O firmie


Firma PAX PHU istnieje i działa od 2006 roku od początku prowadząc działalność opartą o kompleksowe doradztwo, profesjonalną sprzedaż oraz instalacje i serwis maszyn do obróbki stali. PAX PHU jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

Jesteśmy generalnym dystrybutorem producentów maszyn: GEKA, BEKAMAK, CMA, DENER, ILERI, ERLO, ALMI, NKO, MPA, LOAR. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami to liczne referencje sprzedanych maszyn do obróbki stali na terenie całej Polski. Z naszej oferty skorzystało wiele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjno - usługowych. Łącznie w Polsce od 2006 roku sprzedaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 3000 urządzeń i maszyn do obróbki stali!

PAX PHU posiada własny magazyn maszyn oraz odpowiednie zaplecze techniczno - magazynowo - biurowe. Stabilna sytuacja finansowa naszej firmy, zaangażowanie i doświadczenie naszych doradców technicznych oraz serwisantów gwarantuje aktualnym i potencjalnym Klientom bezpieczeństwo transakcji. W firmie PAX PHU stawiamy na uczciwość wobec klientów. Zdecydowana większość klientów, którzy zakupili jedną maszynę od PAX PHU, wraca po kolejne urządzenia co jest najlepszym dowodem na profesjonalną i uczciwą obsługę klientów. Jesteśmy w ciągłej dyspozycji dla klientów pod kątem fachowego doboru urządzenia oraz prezentacji maszyn na żywo w siedzibie klienta! Wspieramy klientów przy staraniach o dofinansowanie na zakup urządzeń oraz pomoc w zakupie maszyn poprzez leasing.

Dzięki doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby Klientów i dlatego naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie wysokiego standardu obsługi poprzez rzetelną informację, dostępność maszyn z magazynu połączoną z szybką dostawą, skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz atrakcyjną i stabilną ofertę cenową.

Profesjonalnie dostarczamy, instalujemy i serwisujemy maszyny na terenie całej Polski!

Z nami warto inwestować!
Paweł Wachholc

Paweł Wachholc

właściciel

Jan Pawelczyk

doradca techniczny

Karol Grobelny

doradca techniczny

Paweł Sikorski

doradca techniczny

Tomasz Sikorski

doradca techniczny

Dariusz Górnik

doradca techniczny

Bolesław Piętka

doradca techniczny

Przemysław Goliszewski

kierownik działu technicznego

Paweł Zielonka

kierownik działu technicznego obróbki plastycznej

Anna Machalska

kierownik działu handlowego

Dominika Mackiewicz

kierownik działu zakupów

Adrian Koziara

kierownik dzialu IT i marketingu

Anna Liber

doradca techniczny

Agnieszka Falkiewicz

doradca techniczny

Wojciech Smolibocki

doradca techniczny

Piotr Markowski

kierownik logistyki

Katarzyna Drogomirecka

dział handlowy

Adam Kaj

serwisant

Artur Płuciński

serwisant

Jarosław Nitkiewicz

serwisant

Jakub Henschke

serwisant

Piotr Kozak

kierownik magazynu