O firmie


PAX PHU to firma oferująca najwyższej jakości maszyny do obróbki stali. Od 2006 roku zajmujemy się profesjonalną sprzedażą, instalacjami i serwisem sprzedawanych przez nas urządzeń. Jesteśmy generalnym dystrybutorem w Polsce producentów: GEKA, BEKAMAK, CMA, DENER, ILERI, ERLO, LOAR, ALMI, NKO, ACROBAT, MPA. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami to liczne referencje sprzedanych maszyn do obróbki stali na terenie całej Polski. Z naszej oferty skorzystało wiele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjno - usługowych. Łącznie w Polsce od 2006 r. sprzedaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 3000 urządzeń i maszyn do obróbki stali!

 

Posiadamy własny magazyn maszyn oraz odpowiednie zaplecze techniczno - magazynowo - biurowe. Nasza kadra doradców technicznych oraz serwisantów to fachowcy z długoletnim stażem i doświadczeniem. Wielu klientów w Polsce, którzy zakupili maszyny od PAX PHU, wraca do nas po kolejne urządzenia co jest najlepszym dowodem na profesjonalną i uczciwą obsługę klientów. Jesteśmy w ciągłej dyspozycji dla klientów pod kątem fachowego doboru urządzenia oraz prezentacji maszyn na żywo w siedzibie klienta! Wspieramy klientów przy staraniach o dofinansowanie na zakup urządzeń oraz pomoc w zakupie maszyn poprzez leasing.

 

W firmie PAX PHU stawiamy na uczciwość wobec klientów, profesjonalny i szybki serwis, atrakcyjne ceny maszyn, fachowe doradztwo oraz błyskawiczną dostawę maszyn do klienta z naszego magazynu! Profesjonalnie dostarczamy, instalujemy i serwisujemy maszyny na terenie całej Polski!

 

Z nami warto inwestować!
Paweł Wachholc

Paweł Wachholc

właściciel

Jan Pawelczyk

doradca techniczny

Karol Grobelny

doradca techniczny

Paweł Sikorski

doradca techniczny

Tomasz Sikorski

doradca techniczny

Bolesław Piętka

doradca techniczny

Przemysław Goliszewski

kierownik działu technicznego

Anna Machalska

kierownik działu handlowego

Dominika Mackiewicz

kierownik logistyki

Adrian Koziara

kierownik dzialu IT i marketingu

Anna Liber

doradca techniczny

Wojciech Smolibocki

doradca techniczny

Piotr Markowski

specjalista ds. logistyki

Katarzyna Drogomirecka

biuro

Adam Kaj

serwisant

Artur Płuciński

serwisant

Jarosław Nitkiewicz

serwisant

Jakub Henschke

serwisant

Paweł Zielonka

serwisant

Krzysztof Ratke

serwisant

Piotr Kozak

magazynier
© PAX P.H.U. | realizacja: Virtual People | Pozycjonowanie stron - Virtual People Sp. z o.o.