Katalogi do pobrania

Katalog produktów PAX PHU

Udostępniamy Państwu nowy katalog z ofertą urządzeń do obróbki metalu producentów GEKA, DANOBAT, ERLO, GAMOR, LOAR, BEKA-MAK, ALMI, których firma PAX PHU jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski.

Wszystkie dodatkowe informacje na poszczególne urządzenia uzyskacie Państwo po skontaktowaniu się z naszymi doradcami technicznymi.

Dostarczamy również urządzenia nietypowe do specjalnych operacji więc jeśli urządzenie którego Państwo szukacie nie jest przedstawione w tym katalogu lub nie możecie go znaleźć na naszej stronie www prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem.

Wszystkie dane kontaktowe podane są w zakładce Kontakt.

Katalog GEKA

W rezultacie ciągłego wysiłku w ciągu ostatnich 8 dekad, grupa GEKA osągnęła wysoki poziom wiedzy na temat produkowanych maszyn i uzyskła cenioną międzynarodową pozycję rynkową.

Obecnie ponad 80.000 maszyn GEKA jest zainstalowanych na 5 kontynentach. Pobierz katalog zawierający szczegółową ofertę zawierającą zdjęcia oraz specyfikację techniczną maszyn i urządzeń produkowanych przez GEKA które można nabyć poprzez naszą firmę.

N.KO

Przedstawiamy Państwu katalog ukosowarek do blach.

Ukosowarki do blach firmy NKO stosuje się do uzyskania skosów krawędzi blach w zakresie 5° do 40° przed operacją spawania. Ukosowarki NKO są bardzo łatwe w obsłudze przez co efektywność ukosowania jest bardzo wysoka, a dzięki unikalnym rozwiązaniom znacznie usprawniają proces obróbczy.

© PAX P.H.U. | realizacja: Virtual People | Pozycjonowanie stron - Virtual People Sp. z o.o.