Katalogi do pobrania

Katalog produktów PAX PHU

Udostępniamy Państwu nowy katalog z ofertą urządzeń do obróbki metalu producentów GEKA, BEKAMAK, ILERI, CMA, ERLO, DENER, SAHINLER, KARMAK których firma PAX PHU jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski.

Wszystkie dodatkowe informacje na poszczególne urządzenia uzyskacie Państwo po skontaktowaniu się z naszymi doradcami technicznymi.

Dostarczamy również urządzenia nietypowe do specjalnych operacji więc jeśli urządzenie którego Państwo szukacie nie jest przedstawione w tym katalogu lub nie możecie go znaleźć na naszej stronie www prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem.

Wszystkie dane kontaktowe podane są w zakładce Kontakt.

Link do pobrania PDF Katalog 2020 - 20 MB

Katalog GEKA

W rezultacie ciągłego wysiłku w ciągu ostatnich 8 dekad, grupa GEKA osągnęła wysoki poziom wiedzy na temat produkowanych maszyn i uzyskła cenioną międzynarodową pozycję rynkową.

Obecnie ponad 80.000 maszyn GEKA jest zainstalowanych na 5 kontynentach. Pobierz katalog zawierający szczegółową ofertę zawierającą zdjęcia oraz specyfikację techniczną maszyn i urządzeń produkowanych przez GEKA które można nabyć poprzez naszą firmę.

Copyright

Nasz kanał YouTube

Nasz profil Facebook

 

ul. Słoneczny Sad 4J
72-002 Dołuje k.Szczecina
tel.: +48 91 435 84 34
fax: +48 91 489 44 56
skontaktuj się z nami

Dla klientów