Katalogi do pobrania

Katalog produktów PAX PHU

Udostępniamy Państwu nowy katalog z ofertą urządzeń do obróbki metalu producentów GEKA, BEKA-MAK, DENER, CMA, ILERI, ERLO, SAHINLER, ALMI, ALFRA których firma PAX PHU jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski.

Wszystkie dodatkowe informacje na poszczególne urządzenia uzyskacie Państwo po skontaktowaniu się z naszymi doradcami technicznymi.

Dostarczamy również urządzenia nietypowe do specjalnych operacji więc jeśli urządzenie którego Państwo szukacie nie jest przedstawione w tym katalogu lub nie możecie go znaleźć na naszej stronie www prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem.

Wszystkie dane kontaktowe podane są w zakładce Kontakt.

Katalog GEKA

W rezultacie ciągłego wysiłku w ciągu ostatnich 8 dekad, grupa GEKA osągnęła wysoki poziom wiedzy na temat produkowanych maszyn i uzyskła cenioną międzynarodową pozycję rynkową.

Obecnie ponad 80.000 maszyn GEKA jest zainstalowanych na 5 kontynentach. Pobierz katalog zawierający szczegółową ofertę zawierającą zdjęcia oraz specyfikację techniczną maszyn i urządzeń produkowanych przez GEKA które można nabyć poprzez naszą firmę.