GEKA - maszyny hydrauliczne do obróbki stali


Hydrauliczne maszyny do obróbki stali to dobrze znana grupa urządzeń szeroko wykorzystywanych w przemyśle metalowym.

Wszędzie tam, gdzie zależy nam na szybkim wybijaniu otworów, wykrawaniu różnorakich kształtów, cięciu płaskowników i pełnej gamy kształtowników i prętów, gięciu oraz wielu innych operacjach jakie są oferowane przez maszyny Geka, ich zastosowanie prowadzi do znacznego usprawnienia procesów produkcyjnych.

Wiedza nabyta przez ponad 90 lat doświadczeń w produkcji tych maszyn powoduje, że urządzenia firmy Geka są najbardziej zaawansowanymi technologicznie jednostkami wykorzystywanymi do wykrawania i cięcia stali.

Hydrauliczne maszyny do obróbki stali dzielimy na:

Nożyce uniwersalne 1-cylindrowe
Nożyce hydrauliczne uniwersalne 1 cylindrowe to maszyny znakomicie nadające się do obróbki kształtowników w małych cyklach produkcyjnych. W tym zakresie istnieją trzy modele maszyn, wyposażone w standardzie we włączniki elektryczne (nożny lub stoper), stół do pracy, zderzak oraz przymiary umożliwiające docinanie elementów na żądaną długość.

Maszyny te idealnie sprawdzają się w firmach gdzie częstą operacją jest cięcie płaskowników, kątowników, profili C, I, T oraz wybijanie otworów w stali do twardości 45 kg/mm2.

Korzystając z osprzętu dodatkowego możemy również na tych maszynach wkrawać naroża w blachach, łączyć rury do 2" pod kątem 90°, zaokrąglać płaskowniki oraz korzystać z prasy do gięcia.

Hydrauliczne nozyce uniwersalne stanowia najpopularniejsze urzadzenia do ciecia stali i jej wykrawania.
minicrop

Nożyce uniwersalne 2 cylindrowe
Maszyny HYDRACROP posiadają 5 stacji roboczych sterowanych za pomocą dwóch cylindrów hydraulicznych (montowanych na ramie głównej maszyny), przygotowanych do wykonywania różnych czynności, bez potrzeby zmiany narzędzi, z możliwością pracy równoległej lub niezależnej.

Produkowane są w oparciu o opatentowany system, umożliwiający poosiowe przeniesienie sił tnących na siłownik, dzięki ruchowi górnego noża.

Użycie tego systemu umożliwiło zastosowanie siłowników hydraulicznych o różnym nacisku dla każdej maszyny, tworząc najbardziej wydajny sposób na otrzymywanie idealnego cięcia bez zniekształceń.
Hydracrop

Nożyce uniwersalne Bendicrop
Oprócz identycznych możliwości jak modele HYDRACROP nowe modele dwucylindrowe BENDICROP 60 i 85 charakteryzują się standardowo wbudowaną stacją gięcia płaskowników, wykrojnikiem trójkątnym oraz opatentowanym systemem cięcia płaskowników z minimalnym odkształceniem! BENDICROP 50 jest maszyną jednocylindrową z 5 stacjami roboczymi.
Bendicrop

Urządzenia do wykrawania otworów
Maszyny do wykrawania otworów z serii PUMA charakteryzują się następującymi cechami:

- cylinder z dodatkowym prowadzeniem
- głowica z mocnym i dokładnym systemem zapobiegającym odkształceniom
- stopniowe centrowanie narzędzia
- szybka zmiana narzędzia
- osłony bezpieczeństwa
- wolne miejsce na zamontowanie specjalnego osprzętu.
- doskonała prędkość robocza
- szeroki zakres standardowego i specjalnego osprzętu do zastosowania w różnorodnych aplikacjach
- szeroki stół roboczy do wykrawania z milimetrowym zderzakiem

Rodzina maszyn PUMA składa się z 5 modeli, każdy z dwoma wersjami prześwitu gardła: standardowym i głębokim.
Puma

KATALOGI DO POBRANIA:

Najnowszy katalog GEKA
Pobierz katalog zawierający szczegółową ofertę zawierającą zdjęcia oraz specyfikację techniczną maszyn i urządzeń produkowanych przez GEKA które można nabyć poprzez naszą firmę.


Stemple i matryce do wykrawania otworów
W katalogu tym przedstawiamy szczegółowo ofertę na osprzęt i narzędzia, które są naszym towarem magazynowym. Zamówienia na standardowe stemple i matryce realizujemy max w ciągu 48 godzin, na osprzęt specjalny w terminie do 7 dni roboczych. Dla naszych stałych klientów wysyłka zawsze na koszt PAX PHU.