Urządzenia GEKA sterowane CNC


Urządzenia obróbcze i pozycjonujące są wysoce zaawansowanymi jednostkami sterowanymi CNC. W zależności od przeznaczenia stanowią kompleksowe urządzenia obróbcze lub są opcjonalnymi jednostkami pozycjonującymi materiał bezpośrednio współpracując z konwencjonalnymi nożycami uniwersalnymi bądź wykrawarkami firmy Geka.


Konwencjonalne hydrauliczne nożyce uniwersalne Hydracrop 110 SD wraz z automatycznymi jednostkami pozycjonującymi : Semipaxy i ALRS. ALRS

ALFA 500 - kompletny system obróbczy do wykrawania i cięcia płaskowników, kątowników i profili UPN sterowany CNC ALFA 500 MC


KATALOGI DO POBRANIA:

Najnowszy katalog GEKA
Pobierz katalog zawierający szczegółową ofertę zawierającą zdjęcia oraz specyfikację techniczną maszyn i urządzeń produkowanych przez GEKA które można nabyć poprzez naszą firmę.


Stemple i matryce do wykrawania otworów
W katalogu tym przedstawiamy szczegółowo ofertę na osprzęt i narzędzia, które są naszym towarem magazynowym. Zamówienia na standardowe stemple i matryce realizujemy max w ciągu 48 godzin, na osprzęt specjalny w terminie do 7 dni roboczych. Dla naszych stałych klientów wysyłka zawsze na koszt PAX PHU.